• Обновено
RF SMA Switch TS9 Pigtail Кабел SMA Машки Конектор Switch TS9 Машки Десен Агол Конектор RG316 Кабел 15cm 6

RF SMA Switch TS9 Pigtail Кабел SMA Машки Конектор Switch TS9 Машки Десен Агол Конектор RG316 Кабел 15cm 6

Rating 
DEN 171.84

Залиха
Во магацинот.

SMA да TS9 Pigtail Кабел SMA Машки Конектор да TS9 Машки Десен Агол Конектор RG316 Кабел 15cm 6"
Конектор A : SMA машки
Pigtial Кабел : RG316 кабел 6" default 15cm
Конектор Б : TS9 машки десен агол ве Молиме да не контактирате доколку ви треба други должина
Апликации : Безжични LAN Уреди Wi-Fi Радија Надворешна Антена Апликации за Безжична ОЕМ Апликации за Безжична Инфраструктура
Ако ве праша за други кабел тип или други должина,ве молиме контактирајте со нас, ние сме среќни да го прилагодите за вас
Ако може да се купи повеќе квантитет,ние ќе ви даде соодветна попуст.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
TS9 кабел собранието
Конектор A:
sma машки
Конектор Б:
TS9 машки десен агол
кабелот тип:
RG316
Должина на кабел:
15cm
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Машки
Тип:
Адаптер

Најдобри понуди