• Обновено
Бесплатен превозот DC3-26P 26Pins 2.54 mm JTAG конектор JTAG ISP штекер 10pcs/многу

Бесплатен превозот DC3-26P 26Pins 2.54 mm JTAG конектор JTAG ISP штекер 10pcs/многу

Rating 
DEN 86.40

Залиха
Во магацинот.


Бесплатен превозот DC3-26 P 26 Pins 2.54 mm JTAG конектор JTAG ISP штекер 10pcs/многу
Оваа weblink е saling 26 Pins Напомена : нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашата земја,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
JTAG-26
Пол:
Машки
Примена:
Осветлување
Бренд Име:
HENGCHANG
Тип:
jtag
Примена:
датум

Најдобри понуди