• Обновено
Топ Бренд Моќ Divider 1pcs/1500~8000Mhz 2 Начин RF Моќ Splitter Combiner w/ SMA Женски Конектор Висока Фреквенција 1.5-8Ghz

Топ Бренд Моќ Divider 1pcs/1500~8000Mhz 2 Начин RF Моќ Splitter Combiner w/ SMA Женски Конектор Висока Фреквенција 1.5-8Ghz

Rating 
DEN 1220.00
DEN 1385.76
-12 %

Залиха
Во магацинот.


Топ Бренд Моќ Divider 1pcs/1500~8000 Mhz 2 Начин RF Моќ Splitter Combiner w/ SMA Женски Конектор Висока Фреквенција 1.5-8 Ghz
Internation наредби купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред да се изврши купувањето
Превозот и Ракувањето јас брод во рок од 2 работен ден по приемот на уплатата. Секој објект е преполна внимателно за да бидете сигурни дека тој добива да сте во одлична состојба. Брод на светот потребни се околу 16-28 работни дена, со следење на број за слободни. Испраќање и Наплата опсег : Ако не ја прими пратката надвор од 35 дена или ќе примите неисправни објект или погрешно објект, pls контактирајте ме преку пошта, и јас ветувам откако ситуацијата е потврдено, ние ќе го препрати или рефундирање на дека.
Контактирајте Ме ќе биде тука за да ги реши вашите проблеми,па добредојдовте да контактирате со мене во секое време. И јас ветувам, јас ќе ви одговори во рок од 24 работни бизнис часа. Нашата цел е да ги задоволи вие како клиент и за возврат се одржи нашата одлична репутација.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
1500-8000
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Женски
Тип:
SMA

Најдобри понуди