• Обновено
GSM Антена Продолжување Кабелот Коаксијален АНТЕНСКИ Кабел Fakra К Машки да SMB Женски Џек Конектор Pigtail Кабел RG174 15CM

GSM Антена Продолжување Кабелот Коаксијален АНТЕНСКИ Кабел Fakra К Машки да SMB Женски Џек Конектор Pigtail Кабел RG174 15CM

Rating 
DEN 208.80

Залиха
Во магацинот.


GSM Антена Продолжување Кабелот Коаксијален АНТЕНСКИ Кабел Fakra К Машки да SMB Женски Џек Конектор Pigtail Кабел RG174 15 CM
Спецификација : Име на Производ : Fakra К да SMB pigtail кабел Конектор Тип : Fakra К Приклучокот,машки pin за да го SMB Џек,женски pin. Должина 15cm Кабел : RG174
Внимание :
A. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус без следење на број,нормално превозот трае околу 25-45 Дена,Бразил 35-90 Дена.
Б. Продавачот за Испорака Метод испорачуван Singapost Пост воздухопловната без следење на број,Превозот време трае околу 25-40 Дена.
В. Ако ви е потребна за следење на број,само изберете други превозот начин од нас,ви Благодариме.

Основни карактеристики

Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
ОЛ-2294-4
Должина:
15cm
кабелот тип:
RG174
Име на производ:
Fakra К да SMB Продолжување Кабел
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Тип:
Адаптер
Пол:
машки да се женски

Најдобри понуди