• Обновено
RF SMA Switch TS9 Pigtail Кабел RP-SMA Женски bulkhead да TS9 Машки Десен Агол RG316 Кабел 15cm 6 за 3G модем ZTE

RF SMA Switch TS9 Pigtail Кабел RP-SMA Женски bulkhead да TS9 Машки Десен Агол RG316 Кабел 15cm 6 за 3G модем ZTE

Rating 
DEN 171.84

Залиха
Во магацинот.

SMA да TS9 Pigtail Кабел RP-SMA Женски џек да се TS9 Машки Десен Агол RG316 Кабел 15cm 6" за 3 G HUAWEI ZTE модем
Конектор A : RP-SMA жени со машки pin
Pigtial Кабел : RG316 кабел 6" default 15cm
Конектор Б : TS9 машки десен агол
Отпорност : 50 Ohm ве Молиме да не контактирате доколку ви треба други должина
Апликации : Безжични LAN Уреди Wi-Fi Радија Надворешна Антена Апликации за Безжична ОЕМ Апликации за Безжична Инфраструктура
Ако ве праша за други кабел тип или други должина,ве молиме контактирајте со нас, ние сме среќни да го прилагодите за вас
Ако може да се купи повеќе квантитет,ние ќе ви даде соодветна попуст.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
TS9 кабел собранието
Конектор A:
RP-SMA жени со машки pin
Конектор Б:
TS9 машки десен агол
кабелот тип:
RG316
Должина на кабел:
15cm
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Машки
Тип:
Адаптер

Најдобри понуди