• Обновено
RP SMA Машки Switch RP-SMA Женски Pigtail Кабел RG316 трговија на Големо Брзо Брод 15CM

RP SMA Машки Switch RP-SMA Женски Pigtail Кабел RG316 трговија на Големо Брзо Брод 15CM

Rating 
DEN 154.56

Залиха
Во магацинот.

RP SMA машки да RP SMA женски pigtail кабел RG316 трговија на големо брзо брод 15 CM
Конектор A : RP SMA машки со чашката
Pigtial Кабел : RG316 кабел 6" default 15cm
Конектор Б : RP SMA жени со машки pin ве Молиме да не контактирате доколку ви треба други должина
Апликации : Безжични LAN Уреди Wi-Fi Радија Надворешна Антена Апликации за Безжична ОЕМ Апликации за Безжична Инфраструктура
Ако ве праша за други кабел тип или други должина,ве молиме контактирајте со нас, ние сме среќни да го прилагодите за вас
Ако може да се купи повеќе квантитет,ние ќе ви даде соодветна попуст.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
SMA кабел собранието
Конектор A:
RP SMA машки со чашката
Конектор Б:
RP SMA жени со машки pin
кабелот тип:
RG316
Должина на кабел:
15cm
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Машки
Тип:
Адаптер

Најдобри понуди