• Обновено
Бесплатен превозот DC3-40P 40Pins 2.54 mm наведнуваат pin JTAG конектор JTAG ISP штекер 10pcs/многу

Бесплатен превозот DC3-40P 40Pins 2.54 mm наведнуваат pin JTAG конектор JTAG ISP штекер 10pcs/многу

Rating 
DEN 95.52

Залиха
Во магацинот.


Бесплатен превозот DC3-40 P 40 Pins 2.54 mm наведнуваат pin JTAG конектор JTAG ISP штекер 40pcs/многу
Оваа weblink е saling 10 Pins Напомена : нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашата земја,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
JTAG-W40
Пол:
Машки
Примена:
Осветлување
Бренд Име:
HENGCHANG
Тип:
jtag
Примена:
датум

Најдобри понуди