• Обновено
Бесплатен превозот Еден ред 2.54 mm 3pin приклучок за Женско грло 1X2.54mm Лента кабел штекерот 100pcs/многу

Бесплатен превозот Еден ред 2.54 mm 3pin приклучок за Женско грло 1X2.54mm Лента кабел штекерот 100pcs/многу

Rating 
DEN 153.12

Залиха
Во магацинот.


Бесплатен превозот Еден ред 2.54 mm 3pin приклучок за Женско грло 1 X2.54mm Лента кабел штекерот 100pcs/многу
Оваа weblink е saling 3 Pins
Изолација : пластични материјали (UL94 V - 0)
Контакт : бакарни легури
Технички спецификации :
Температура : 55 + 105 степени
Среден напон отпор : AC550 V
Изолација отпор : 5000 MO
Моменталната оценка : 3 засилувачи
Напомена : нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашата земја,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации. Следење информации на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се провери овде : www.17track.net/en

Основни карактеристики

Пол:
Машки
Број На Модел На:
ДПМ-3
Примена:
Осветлување
Бренд Име:
HENGCHANG
Примена:
датум
Тип:
ДПМ

Најдобри понуди