• Обновено
10PCS/Многу Женски DC Моќност Џек Конектор Адаптер wiite Wire Кабел 15cm За 5050 3528 Единствена Боја на Led Лента Светлина Бесплатен Превозот

10PCS/Многу Женски DC Моќност Џек Конектор Адаптер wiite Wire Кабел 15cm За 5050 3528 Единствена Боја на Led Лента Светлина Бесплатен Превозот

Rating 
DEN 132.00
DEN 138.72
-5 %

Залиха
Во магацинот.

Спецификации : DC моќност конектор за кабел со висок квалитет 100% сосема нов DC Моќност Дијаметар на Приклучокот Максимален Напон : ≤24 V Максимална Струја : ≤8 A 12 V Диригент : AWG 18 (0.75 мм) Вкупна Должина : (15cm) Конектор A : Барел Женски Оваа власт кабел е погоден за употреба во осветлување и следење, итн Пакет вклучува : 10 Компјутери x DC моќност кабел

Основни карактеристики

боја:
10pcs женски, 10pcs Машки
Број На Модел На:
LRT15902
Бренд Име:
Tightsen-Home
Примена:
Моќ Конектор Адаптер
Број На Модел На:
DCwire-FemaleX5-W
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Должина:
15cm

Најдобри понуди