• Обновено
ALLISHOP 20 Компјутери 5dBi 2.4 GHz 5GHz 5.8 GHz Dual-Band RP-SMA db Антена Рутерот за Безжичен Omni Насочен 2400-2500MHz WIFI Антена

ALLISHOP 20 Компјутери 5dBi 2.4 GHz 5GHz 5.8 GHz Dual-Band RP-SMA db Антена Рутерот за Безжичен Omni Насочен 2400-2500MHz WIFI Антена

Rating 
DEN 3792.00
DEN 4308.48
-12 %

Залиха
Во магацинот.


ALLISHOP 20 Компјутери 5d Bi 2.4 GHz 5 GHz 5.8 GHz Dual-Band RP-SMA db Антена Рутерот за Безжичен Omni Насочен 2400-2500 MHz WIFI Антена
Име На Производ : 2.4 G, 5.8 G Антена
Производ tecnicalcal спецификации :
1. Фреквентен опсег : 2400-2500 / 5.8 GMHz
2. Бендот ширина : 100 MHz
3. Текст отпорност : 50Ω
4. Напон стои бран сооднос : ≤ 1.5
5. Се стекнат : 5 d Bi
6. Поларизација форма : вертикална
7. Молња заштита : DC земјата
8. Оперативен температура : -40 ~ 60 ℃
9. Температура на чување : -20 ~ 40 ℃
10.Конектор Тип : SMA машки(RP)

Основни карактеристики

Бренд Име:
ALLiSHOP
Број На Модел На:
Антена
Тип:
Други
Пол:
RP машки
Примена:
rf, рутер, PCI
is_customized:
yes

Најдобри понуди