• Обновено
10 Парчиња Продолжување Кабел Кабелот TNC Женски Bulkhead О-прстен да TS9 Машки Десен Агол Конектор, RF Coax Адаптер

10 Парчиња Продолжување Кабел Кабелот TNC Женски Bulkhead О-прстен да TS9 Машки Десен Агол Конектор, RF Coax Адаптер

Rating 
DEN 1166.88

Залиха
Во магацинот.

Продолжување Кабел Кабелот TNC Женски Bulkhead О-прстен да TS9 Машки Десен Агол Конектор, RF Coax Адаптер
Спецификација :
Кабелот тип : Pigtail Кабел TNC Женски TS9 Машки RF Coax Адаптер за Полнач
Должина : 15 СМ
Кабел : РГ 316

Основни карактеристики

Број На Модел На:
ОЛ-3114
Бренд Име:
LiiUoDo
Должина:
15 CM
кабелот тип:
РГ 316
Тип На Производ:
Pigtail Кабел TNC Женски TS9 Машки RF Coax Адаптер за Полнач

Најдобри понуди