• Обновено
1000pcs стерео Џек големина од 2,5 mm 4 Pin преку дупка 4 Пол Rohs Нов телефон џек конектор Нов Бесплатен превозот express

1000pcs стерео Џек големина од 2,5 mm 4 Pin преку дупка 4 Пол Rohs Нов телефон џек конектор Нов Бесплатен превозот express

Rating 
DEN 4560.00
DEN 4800.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Телефонски Приклучок
Кол 2,5 mm
4 Pin
Преку дупка
За 2,5 mm 4pole приклучок
Ако било какви прашања или ви се потребни повеќе спецификации, ве молиме E-mail или Trade Manager за мене или Порака.
Нашата продавница поддршка меша Многу,ако треба и други производи, вклучувајќи такт прекинувач, конектор, џек, вдлабнатина, заглавие,кабел,кварцен кристал,керамички уред,кабловска,жица,итн,ве Молиме контактирајте ме. Ви благодариме.
Ние ќе ги провери цена, количина, цена и товар се обидуваме се потрудиме да се спаси товар на трошоците.
Добредојдовте на нашата компанија продавница! За секој електронски производ треба во кина пазарот, може да дојде кај нас. Нашиот тим за продажба и клиент сервис тим се со седиште во Шенжен,Кина. Ние ќе се потрудиме да се исполни вашата нарачка. Ајде да го направите win-win бизнис заедно.
Задоволството На Клиентите
Ние гарантираме дека сите нашите предмети се ", како што е наведено" во нивните описи. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши.
Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup, па ние може да обезбеди квалитет на објектите уште многу конкурентна цена.
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, прво, повеќето се одговори со во 12 деловни часа.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на како Зачувам, кредитни картички, во реално време,etc You може да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде објавен на нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на Испорака и плаќање табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит од Кина во САД
Следење На Услугата
UPS-от
3-6 дена
>
DHL
3-6 дена
>
Fedex
3-6days
>
Кина Пост Воздух Mail
10-15days
>
HK Пост Воздух Mail
10-15 дена
>
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации
.

Основни карактеристики

Бренд Име:
RTLECS
Број На Модел На:
PJ210B
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Пол:
Женски

Најдобри понуди