• Обновено
100pcs 15 Pin VGA Машки VGA Женски Адаптер Прошири Конвертор VGA Конектор VGA Машки да се Женски

100pcs 15 Pin VGA Машки VGA Женски Адаптер Прошири Конвертор VGA Конектор VGA Машки да се Женски

Rating 
DEN 3786.72

Залиха
Во магацинот.

САД $ 18.88 /многу US $ 18.88 /многу US $ 13.99 /многу US $ 12.99 /многу US $ 12.39 /парче US $ 14.99 /многу US $ 24.89 /многу US $ 20.10 /многу
Карактеристики
1. VGA Машки VGA Женски
2. Боја : Сребро . Пакет : 100 компјутери x адаптер без мало пакет
Превозот
1. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање потврдена. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да потрае и до 24 часа за Aliexpress да се потврди плаќањето.
2. Ние само брод да се потврди цел адреса. За руската клиент, ве молиме да се обезбеди контакт име и презиме, ако не, руски царинското ќе се одржи на пратката и испрати назад до Кина.
Царинската
1. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
2. Ние обично се изјасни стоката како ПОДАРОК на commericial. Ако ова не е во ред, ве молиме, известете.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас.

Основни карактеристики

Должина на кабел:
Други
Производи Статус:
Акции
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
VGA Машки VGA Женски
Пакет:
No

Најдобри понуди