• Обновено
10pcs Адаптер DB9 Машки да DB9 Машки Конвертор Конектор Висок Квалитет

10pcs Адаптер DB9 Машки да DB9 Машки Конвертор Конектор Висок Квалитет

Rating 
DEN 503.52

Залиха
Во магацинот.

САД $ 8.39 /многу US $ 11.89 /многу US $ 9.99 /многу US $ 9.74 /многу US $ 8.29 /многу US $ 8.29 /многу US $ 62.99 /многу US $ 45.99 /многу
Карактеристики
1. DB9 Машки да DB9 Машки 2. Боја : Сребро Пакет : 10 компјутери x адаптер без мало пакет
Превозот
1. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање потврдена. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да потрае и до 24 часа за Aliexpress да се потврди плаќањето.
2. Ние само брод да се потврди цел адреса. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. За руската клиент, ве молиме да се обезбеди контакт име и презиме, ако не, руски царинското ќе се одржи на пратката и испрати назад до Кина.
Царинската
1. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
2. Ние обично се изјасни стоката како ПОДАРОК на commericial. Ако ова не е во ред за вас, ве молиме да ни оставите порака.
Повратни информации
1. Клиент е на задоволително ниво е нашата ultimated цел. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.
2. Ако имате проблеми или било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно ја вашата порака или e-mail.

Основни карактеристики

Должина на кабел:
Други
Број На Модел На:
DB9 Машки да DB9 Машки адаптер
Производи Статус:
Акции
Тип:
Кабел Адаптер
Пакет:
No

Најдобри понуди