• Обновено
200pcs/ многу 1.5 М 5ft USB 2.0 Машки да Мини Б 5pin Машки Хард Диск Камера Кабел со Феритни јадро , Бесплатен превозот

200pcs/ многу 1.5 М 5ft USB 2.0 Машки да Мини Б 5pin Машки Хард Диск Камера Кабел со Феритни јадро , Бесплатен превозот

Rating 
DEN 12384.00

Залиха
Во магацинот.


Мини USB Кабел за Податоци овозможува high-speed USB 2.0 цената на пренос, додека истовремено го полните вашиот преку вашиот компјутер преку USB порт. Ова е фабрички оригинални USB Кабел за Податоци направени за вашиот толку префрлување датотеки се безбедно и лесно!
Организирање на дигиталните датотеки (музика, слики и контакти) на вашиот КОМПЈУТЕР
Пренос на датотеки директно до вашиот користење на овој кабел (file видови се ограничени на вашиот модел).
Компатибилност : Сите Мини usb ,таблет, MP3/MP4,Carema и Хард диск и сл.
1.5 м и Црна Боја
Пакетот вклучува :
200pcs x USB кабел
100pcs/многу Висока брзина на 1.5 метри 5 FT USB Printer 2.0 Кабел Тип Машки на Тип Б Машки M/M A/B Сина Врвца ,Бесплатен превозот преку "Федекс" US$ 145.00 /многу
100 парчиња / многу
100pcs/многу Висока брзина 1.5 М Тип Машки на Женски СУМ Да БОЛЕСТ Продолжен USB 2.0 Продолжување Кабел,Бесплатен превозот преку "Федекс" US$ 145.00 /многу
100 парчиња / многу
120pcs/ многу USB Printer 2.0 Extenison кабел A Машки да Б Машки 1.5 м 5 FT USB Printer Кабелот од 1,5 m трговија на Големо ,Бесплатен Превозот Преку "Федекс" US$ 128.00 /многу
120 парчиња / многу
120pcs/ многу USB 2.0 Продолжување кабел A Машки да се Женски 1.5 м 3 FT USB Extension Кабелот од 1,5 m трговија на Големо ,Бесплатен Превозот Преку "Федекс" US$ 128.00 /многу
120 парчиња / многу
150pcs / многу USB 2.0 Extenison кабел A машки да mini 5 P 1.5 м 5 FT USB Т тип Адаптер Кабел за промет на Големо , Бесплатен Превозот Преку "Федекс" US$ 148.00 /многу
150 парчиња / многу
100pcs / многу USB Printer Extenison кабел A Машки да Б Машки 1.5 м USB Printer Кабелот од 1,5 m трговија на Големо ,Бесплатен Превозот Преку "Федекс" US$ 125.00 /многу
100 парчиња / многу
200pcs / многу USB 2.0 Extenison кабел A Машки да Машки 50mm, USB 2.0 Кабел СУМ-СУМ 0.5 m , Бесплатен Превозот Преку "Федекс" US$ 128.00 /многу
200 парчиња / многу
200pcs / многу USB 2.0 Extenison кабел A Машки да се Микро 30мм USB 2.0 Кабел за да micro 5 P 0.3 m , Бесплатен Превозот Преку "Федекс" US$ 118.00 /многу
200 парчиња / многу
200pcs / многу USB3.0 Машки Да Мини 10 Pin Б Машки Кабел за Податоци За Macbook / HDD USB3.0 Кабел Mini 10p 1m 3.3 Фт,Бесплатен Превозот САД$ 468.00 /многу
200 парчиња / многу
200pcs / многу USB3.0 Мини 10p Продолжување Кабел USB3.0 Кабел СУМ Да Mini10 P 1m 3ft 4.8 Gbps Брзина Поддршка USB2.0 ,Бесплатен Превозот САД$ 395.00 /многу
200 парчиња / многу
Мало Пакување USB3.0 Продолжување Кабел СУМ ДА BM USB3.0 Кабел BM 1.5 м 5ft 4.8 Gbps брзина Поддршка USB2.0 ,Бесплатен Превозот Преку "Федекс" US$ 265.00 /многу
100 парчиња / многу
100pcs / многу 5 FT 1.5 м HDMI да Мини HDMI V1.4 А да се В Кабел 3 D 1080 P за HDTV Camcorders Таблета , Бесплатен превозот преку "Федекс" US$ 248.00 /многу
100 парчиња / многу
50pcs/многу 3m 10 FT HDMI Машки да HDMI Машки СУМ Кабел 1.3 v За HDTV DVD PS3 Blu-Ray 1080 P,Бесплатен превозот преку "Федекс" US$ 215.00 /многу
50 парчиња / многу
50pcs/ многу 1.8 метри 6 FT OD8.0mm Дигитален Аудио Оптички Влакна линии Toslink Да Toslink Кабел Машки да се Машки ,Бесплатен превозот САД$ 480.

Основни карактеристики

Должина на кабел:
1.5 м
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
CY
Број На Модел На:
U2-147-1.5 М
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди