• Обновено
(12pcs/pack) RJ45 Cat5e внатрешно Спојка женски заштитените корекција адаптер за празно корекција панел & faceplate

(12pcs/pack) RJ45 Cat5e внатрешно Спојка женски заштитените корекција адаптер за празно корекција панел & faceplate

Rating 
DEN 912.00

Залиха
Во магацинот.


1. МАЧКА.5e верзија целосна заштитени RJ45 женски продолжување адаптер (во линија спојка)
2. Специјалниот дизајн со корекција клип за faceplate, wallplate, patch panel врска
3. PCB внатре за да бидете сигурни стабилна и добри перформанси на конекција
4. Целосна заштитени домување - Phosphor Бронза материјал се со светла Калај-обложено
5. Позлатени текот на Никел позлата на контакти област
6. Тестирани до ISO/IEC 11808 МАЧКА.5 E КЛАСА D КАНАЛ ЛИНК
7. Одговара LINKWA faceplate и LINKWAY 12 / 16 / 24 порт празно panel
8. Ние се продаваат тука за : 12 парчиња / пакет

Основни карактеристики

Должина на кабел:
12pcs
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
ШУН ШЕН
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди