• Обновено
1m-5m CAT5e Етернет кабел за Брз Етернет кабел RJ45 мрежен кабел позлатени кристал шеф Солидна чист бакар извртени пар

1m-5m CAT5e Етернет кабел за Брз Етернет кабел RJ45 мрежен кабел позлатени кристал шеф Солидна чист бакар извртени пар

Rating 
DEN 90.72

Залиха
Во магацинот.

Ако ви требаат повеќе масовно купување, по место цел ве молиме не брзаат да се плати, ние ќе ви даде повеќе попуст Овој производ има шест бои, Жолта , Црвена ,Светло Сива, Сина , Зелена ,Црна,ве Молиме имајте во предвид боја ви треба, Ако не укажуваат на боја, стандардната случаен испрати Овој производ може да се прилагоди Име на Производ : UTP CAT5e мрежен кабел со двојна RJ45 приклучок (8 P8 C) Брз Етернет кабел карактеристики на Производот МАЧКА.5 E (UTP кабел) 8-пински ЧИСТ бакар облечени алуминиум јадро, заврши со конектор за кабел, со една фабрика треба да се подложат кино откривање! Домаќинство, просторијата со сервери употреба, АДСЛ мачки, рутери, телефонска централа мрежа на избор. За повремени шише за вода систем interworking прекинат, за да се исполнат Т-568 A UTP пренос стандард, во согласност со Т-568 B и Т-568 A жици линија цел. За комуникациска опрема, модуларен печ панели за брза конективност кин, со голема флексибилност. Податоци џемпери се 100% од 250 MHz широкопојасен пренос перформанси тестови. Се обезбеди производот квалификација стапка достигна сто проценти. Секој скокач е константна тежина се повлече тест нивната сигурност во производот при употреба. Секој кабел се состои од четири пара на извртени 24 AWG мулти-влакно бакарна жица. Секој кабел полиетиленска изолација и боја кодирани кабли. Кристал шеф во сите 15μ високи злато, силен антиоксиданс капацитет, е три пати поголема од нормалниот живот на првиот кристал. Епидермисот со високо-одделение ПВЦ материјал процес, кабел меки, тенки, со водоотпорен анти-се повлече пречки ефект. Јадрото линија 7 / 0.18 бакар диригент изработени од стандарден UTP кабел јадро, во согласност со меѓународните Ethernet стандардот. Оригиналниот притискање на машина, процес на повеќе софистицирани, овој робустен, не се појави кристал шеф расклатување. Таблета јадра во контакт со повеќе точни, мрежа исклучувањето, мрежа латентност и други прашања помалку склони да, е најдобар избор за дома и бизнис вмрежување. Бренд сила, кога независни пакување печатење на ЛОГОТО и се одразуваат на сила на производителите, мали фабрики исправен не-мали работилници, редовни фабрика да се даде на производот е стабилен висок квалитет, секој производ во строга согласност со техничките стандарди, за да се осигура дека секој квалитетот на производот царинење. Конвенционалните шест бои може да се избере според побарувачката, Црвено, Жолто и Сино Зелено Црна, Сива Конвенционалните неколку метри, како што следува : 1 m 2 m 3 m 5 m на 10 m 15 m 20 m, како што одреден број на клиенти, исто така може да се прилагоди за да го одредите бројот на метри. Независна торба, една, ве молиме обрнете внимание на саканата боја кога се фотографира, нема Забелешки ќе биде предаден по случаен избор.

Основни карактеристики

Должина на кабел:
1 метар, 2 метри, 3 метри, 5 метри
Производи Статус:
Акции
Тип:
Ethernet Кабли
Бренд Име:
BELNET
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
БЕЛ-5e-UTP
Боја:
Жолта,Црвена,Светло Сива,Зелена,Сина,Црна
Должина:
1m 2m 3m 5m 10m 15 милиони

Најдобри понуди