• Обновено
Висок Квалитет 200PCS/МНОГУ Црна 5559 10P женски за PC/компјутер CPU Моќ конектор, пластични школка 10pin PCIE приклучок

Висок Квалитет 200PCS/МНОГУ Црна 5559 10P женски за PC/компјутер CPU Моќ конектор, пластични школка 10pin PCIE приклучок

Rating 
DEN 1644.00

Залиха
Во магацинот.


******************************************************
Повеќе детали :
Висок Квалитет 200 PCS/МНОГУ Црна 5559 10 P женски
за PC/компјутер CPU Моќ конектор, пластични школка 10pin PCIE приклучок
****************************************************
Слика :

Основни карактеристики

Должина на кабел:
10P
Бренд Име:
DEBROGLIE
Број На Модел На:
5559 10P
Тип:
Кабел Адаптер

Најдобри понуди