• Обновено
МТ-VIKI 15-4CH VGA Switch Кутија D-sub switcher 4 текст Порт 1 излез 4 PC споделување на 1 следи widescreen авто scaler МТ-15-4CH

МТ-VIKI 15-4CH VGA Switch Кутија D-sub switcher 4 текст Порт 1 излез 4 PC споделување на 1 следи widescreen авто scaler МТ-15-4CH

Rating 
DEN 743.52

Залиха
Во магацинот.


МТ-VIKI 15-4 CH VGA Switch Кутија D-sub switcher 4 текст Порт 1 излез 4 PC споделување на 1 следи widescreen авто scaler МТ-15-4 CH
МТ-15-4 CH овозможува 4 Компјутер споделување на 1 следи со 1920*1440 висока резолуција
Конекција :
ПРИМЕНА
ПАКУВАЊЕ & ИСПОРАКА

Основни карактеристики

Должина на кабел:
4P
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
МТ-15-4CH
Бренд Име:
Мт-Viki
Производи Статус:
Акции
На текст:
4 VGA порти
Излез:
1 VGA порти
Резолуција:
1920*1440
домување:
Метал
боја:
Црна
Вклучете Методи:
Manual притиснете копче

Најдобри понуди