• Обновено
Ротација 360 Степени V1.4 HDMI Машки да HDMI Женски Конектор Адаптер

Ротација 360 Степени V1.4 HDMI Машки да HDMI Женски Конектор Адаптер

Rating 
DEN 232.80

Залиха
Во магацинот.

Опис На Производот Стил : Вртливата Адаптер
360 степени Машки да се Женски Вртливата Адаптер прави вклучите вашиот HDMI кабли во тесни места едноставен и лесен. Овој адаптер е идеален за употреба зад телевизии, ѕид месеци, компјутери и компјутерски монитори. Овој сестран HDMI адаптер може да ротирате целосна 360 степени. Кога е вклучен и прилагодени за 90 степени агол на адаптери минимум царинење е 1 1/4 инчи. За разлика од многу Вртливата адаптери кои им овозможуваат на корисниците да ја ротирате повеќе пати во една насока на крајот предизвикување краток; овој адаптер има уникатна заклучи дека само ќе им овозможи на еден претвори во секоја насока одржување на силна врска.

Основни карактеристики

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
Ж-020
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Најдобри понуди