• Обновено
НОВИ 50PCS/МНОГУ Црна 5559 4PIN женски за PC/компјутер CPU Моќ конектор, пластични школка 4pin PCIE приклучок

НОВИ 50PCS/МНОГУ Црна 5559 4PIN женски за PC/компјутер CPU Моќ конектор, пластични школка 4pin PCIE приклучок

Rating 
DEN 351.00
DEN 351.36
-0 %

Залиха
Во магацинот.


******************************************************
Повеќе детали :
НОВАТА Црна 5559 4 P женски за PC/компјутер
CPU Моќ конектор, пластични школка 4pin PCIE приклучок
****************************************************
Слика :

Основни карактеристики

Должина на кабел:
4PIN
боја:
50PCS, 100PCS, 200PCS, 500PCS, 1000PCS, 2000PCS
Бренд Име:
DEBROGLIE
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
5559 4P

Најдобри понуди