• Обновено
Генерички HDMI Машки Да се Женски Десен Агол 90-360 Степен Адаптер

Генерички HDMI Машки Да се Женски Десен Агол 90-360 Степен Адаптер

Rating 
DEN 205.44

Залиха
Во магацинот.

Опис На Производот
Користете го овој адаптер за да го поврзете го HDMI ™ уред кога просторот е ограничен.
Лесно се прилагодува на оние слабо агли.
Тоа е позлатени конектори за најдобар конекција.
Овозможува лесно HDMI конекција во тесни простори како ѕид монтирање на HDTV.
На 90-360 степен дизајн ви нуди лесен и флексибилен за конекција во секој агол.

Основни карактеристики

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
CY
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Број На Модел На:
Ж-025

Најдобри понуди