• Обновено
НОВИ 100PCS/МНОГУ Црна 5559 4P женски за PC/компјутер CPU Моќ конектор, пластични школка 4pin PCIE приклучок

НОВИ 100PCS/МНОГУ Црна 5559 4P женски за PC/компјутер CPU Моќ конектор, пластични школка 4pin PCIE приклучок

Rating 
DEN 812.16

Залиха
Во магацинот.


******************************************************
Повеќе детали :
НОВИ 100 PCS/МНОГУ Црна 5559 4 P женски за PC/компјутер
CPU Моќ конектор, пластични школка 4pin PCIE приклучок
****************************************************
Слика :

Основни карактеристики

Должина на кабел:
4PIN
Бренд Име:
DEBROGLIE
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
5559 4P

Најдобри понуди