• Обновено
Ferr Превозот 100cm Десна Аглеста 90 степени USB 2.0 Мини Машки да се Еден Вид Машки Водат Кабел за Податоци за SSD &

Ferr Превозот 100cm Десна Аглеста 90 степени USB 2.0 Мини Машки да се Еден Вид Машки Водат Кабел за Податоци за SSD &

Rating 
DEN 116.00
DEN 129.12
-10 %

Залиха
Во магацинот.


100cm Десна Аглеста 90 степени USB 2.0 Мини Машки да се Еден Вид Машки Водат Кабел за Податоци за SSD & Хард Диск
Пролет тип водат кабел
Должина : 100cm по истегнување.
Мини USB Машки : 90 степени десна аглеста тип
USB-Машки : Директно тип

Основни карактеристики

Должина на кабел:
1m
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
CY
Број На Модел На:
C011
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Најдобри понуди