• Обновено
година Botas Mujer Голема Големина 34-43 Коленото високи Чизми Дебели Единствена Платформа Долго топло Зима снег чизми X15-189

година Botas Mujer Голема Големина 34-43 Коленото високи Чизми Дебели Единствена Платформа Долго топло Зима снег чизми X15-189

Rating 
DEN 912.00
DEN 960.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Бренд Име:
BLXQPYT
Процесот:
Лепило
Сезоната:
Зима
Платформа Висина:
3-5cm
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Zip
Подигнете Висина:
Колено-Висок
Пети Форма:
Круг Пети
is_handmade:
Yes
Insole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Стадото
Декорација:
Обична
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Шаблон Тип:
Цврста
Кожа Стил:
Nubuck Кожа
Пол:
Жените
Outsole Материјал:
Гума
Вратило Материјал:
Стадото
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Пета Тип:
Плоштад пета
Број На Модел На:
HGJF-X15-189

Најдобри понуди