• Обновено
Секси Чиста Луксузни Директно Beaded Кристал Мини Коктел Фустани 2017 со Ремени Краток Партија Матурска Gown облека де коктел YC16

Секси Чиста Луксузни Директно Beaded Кристал Мини Коктел Фустани 2017 со Ремени Краток Партија Матурска Gown облека де коктел YC16

Rating 
DEN 8640.00
DEN 9599.52
-10 %

Залиха
Во магацинот.


>>> Добредојдовте на Lacebridal ^_^
Ние и ветуваме ќе го користите на најдобар квалитет на ткаенина и монистра да се направи совршен облекуваат!
Ние само што нудат high-end Quality Фустан!
Напомена : Според прилагоди поштенска политика на Русија и Бразил, име на примачот мора да биде ПОЛНО ИМЕ; И Brizal, корисниците мора да ја напишете вашата CPF или CNPJ во празно на вашата цел,вашиот сопствен треба тоа.
Секси Чиста Луксузни Директно Beaded Кристал Мини Коктел Фустани 2017 со Ремени Краток Партија Матурска Gown облека де коктел YC16 Бренд Име Скромни Велејќи Стил Број YC16 Ткаенина Сатен,tulle Разубавувањето beading Целосно Наредени Не се Изгради во Градник Да Fishbones Затворање Патент До Боја на Клиентот може да изберете било која боја од нашите боја шема Големина Стандардна Големина или Custom Size Снабдување Тип на ОЕМ, ODM, W holesale и Мало Олово Време 12-30 дена MOQ 1 Парче Сопствени направени yes
1.Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1.Можете да обичај се направи фустан ако јас испратите некои слики? Да,ние може да обичај се направи фустан според вашите слики. 2.Можам custom size? Да,ние може да custom size за вас слободно. (Ние треба вашата : Биста,Половината,Колковите,биста до половината над половината,на Висина не потпетици,Шупливи до Подот без потпетици,Потпетици) 3.Колку долго може да добиете мојот фустан? За 25-40 дена(зависи од стилови).22-33 дена да го разгледа и да 3-7 дена да брод(Русија треба околу 15-20 дена да брод). 4.Што треба да направам ако thers е нешто во ред со фустан? Ве молиме кажете ни во прво време,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да се реши проблемот.Ако тоа е наша грешка,ние ќе биде одговорен за тоа. 2.Како да се Направи ред? 1)на Уплата.Ние прифаќаме Зачувам,T/T, L/C за голема сума, Western Union за мала сума.
Pls кликнете на "Купи Сега" копчето кога ќе го поставите цел, тогаш тоа ќе доведе до крај на плаќање, а вие може да остават порака во однос на мерењата и боја. 2)Потврдите.кога ќе примите вашата исплата,ќе ви испрати е-мејл или порака да ја проверите фустан информации,како што се Големината,Бојата и сите други requestments. 3)Обработка на,обработка време за 22-33 дена(Нормално невести ред венчаница неколку месеци однапред да се биде подготвен за големиот ден ). 4)Пакет 1)имаме пластични пакет или картонска кутија(контактирајте со продавачот да платат дополнителна такса ако кутија) за вашиот фустан. Ако имате некои посебни барање,ве молиме да не информираат однапред,се облекуваат ќе се спакувани како на вашите барања. 5)Превозот Ние ги користиме брзо се изрази,на превозот време за 3-7 дена.Тоа е купувачот е задолжен да плати Царина. (Ние нормално прогласи ниска вредност,не се изјасни вистинска вредност, ако сакате посебна вредност, pls кажете му на продавачот или напишете во полето за пораки на вашата нарачка) 3.

Основни карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W
Тип На Објект:
Коктел Фустани
Повод:
Коктел Забава
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
Душо
Декорација:
Sequined,Beading,Кристално
Бренд Име:
скромни велејќи
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
YC16
Воз:
Никој
Моден Елемент:
Илузија
Материјал:
Полиестер,Памук
Силуета:
Директно
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Ткаенина Тип:
tulle
is_customized:
Yes
Коктел Фустани:
облека де коктел
Коктел Фустан:
coctail фустан
краток вечер коктел фустани:
Пром Фустани
Партија фустани:
увезени-партија-фустан
Секси Долго Вечер Фустан:
Vestido Долго Де Феста
долгите вечерни фустани:
вечер gown
вечер партија:
Долго Партија Облечи
облека коктел 2017:
Вечерните Фустани
луксузна коктел фустани:
vestidos coctel 2017
vestidos де coctel:
луксузен партија облечи

Најдобри понуди