• Обновено
Одговара за Американската Мотори Дух 1979-1983 Hatchback 16.93 инчен Задните Насад Подигање на Гас Лифт Поддржува Рамења Проп Рака Шокови

Одговара за Американската Мотори Дух 1979-1983 Hatchback 16.93 инчен Задните Насад Подигање на Гас Лифт Поддржува Рамења Проп Рака Шокови

Rating 
DEN 1482.00
DEN 1628.16
-9 %

Залиха
Во магацинот.

Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот. Ви благодариме! Одговара за Американската Мотори Дух 1979-1983 ЗА Ford Mustang II 1979-1983 Задните Насад Подигање на Гас Лифт Поддржува Рамења Проп Рака Шокови Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Авто Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи)16.93
Компресирани Должина (инчи)10.39 Локација : Вратата на Багажникот задните
Апликации : за 1978-1983 Американски Мотори Согласност База Вагон 4-задната врата на Врата за 1980-1987 Американски Мотори Орел База Вагон 4-задната врата на Врата за 1981-1983 Американски Мотори Орел DL SX4 Hatchback 2-Врата се Изведат -Со Од Спојлер
за 1981-1983 Американски Мотори Орел Kammback Седан 2-Врата се Изведат -Со Од Спојлер
за 1980-1984 Американски Мотори Орел Liftback 2-Врата Отворот за 1981-1983 Американски Мотори Орел SX4 Hatchback 2-Врата се Изведат -Со Од Спојлер
за 1977 година Американската Мотори Hornet База Вагон 4-задната врата на Врата за 1979-1983 Американски Мотори Дух DL Hatchback 2-Врата се Изведат -Со Од Спојлер
за 1979-1983 Американски Мотори Дух Ограничен Hatchback 2-Врата се Изведат -Со Од Спојлер
за 1977-1978 Ford Mustang II База Hardtop 3-Врата се Изведат -Со Од Спојлер
за 1977-1978 Ford Mustang II Ghia Hardtop 2-Врата се Изведат -Со Од Спојлер
за 1977-1978 Ford Mustang II Мах јас Hardtop 3-Врата се Изведат -Со Од Спојлер
Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси. Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки.
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Амортизерите Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.
3.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.
4.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.

Основни карактеристики

Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Објектот Должина:
16.93 inches
Бренд Име:
XIANGSHANG
Производителот Дел Број:
GSFT0036
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Објектот Висина:
2 cm
Објектот Тежина:
0.5 kg
Специјални Функции:
NA
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери
Поставување на Возило:
Задните Насад Подигање
Материјал Тип:
метални+пластика
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Тип На Објект:
Гас Лифт Поддржува Рамења

Најдобри понуди