• Обновено
2 парчиња Вратата на Багажникот Багажникот Гас Обвинет Рамења Лифт Поддршка За 1995-1999 2000 11.65 инчен Ford Mondeo Контура Меркур Мистика Седан

2 парчиња Вратата на Багажникот Багажникот Гас Обвинет Рамења Лифт Поддршка За 1995-1999 2000 11.65 инчен Ford Mondeo Контура Меркур Мистика Седан

Rating 
DEN 1395.00
DEN 1533.12
-9 %

Залиха
Во магацинот.

Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот. Ви благодариме! 2 парчиња Вратата на Багажникот Багажникот Гас Обвинет Рамења Лифт Поддршка За 1995 1996 1997 1998 1999 2000 Ford Mondeo Контура Меркур Мистика Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Авто Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи)11.65
Компресирани Должина (инчи)8.43 Локација : Вратата на Багажникот задните
Апликации : за 1995-2000 Ford Контура База Седан 4-Вратата на Багажникот,- Со Од Спојлер
за 1995-2000 Ford Контура GL Седан 4-Вратата на Багажникот,- Со Од Спојлер
за 1995 Ford Контура GL Спортски Седан 4-Вратата на Багажникот,- Со Од Спојлер
за 1995-2000 Ford Контура LX Седан 4-Вратата на Багажникот,- Со Од Спојлер
за 1995 Ford Контура LX Спортски Седан 4-Вратата на Багажникот,- Со Од Спојлер
за 1995-2000 Ford Контура SE Седан 4-Вратата на Багажникот,- Со Од Спојлер
за 1998-2000 година Ford Контура SVT Седан 4-Вратата на Багажникот,- Со Од Спојлер
за 1996-1997 Ford Контура Спортски Седан 4-Вратата на Багажникот,- Со Од Спојлер
за 1995-2000 Ford Mondeo База Седан 4-Вратата на Багажникот,- Со Од Спојлер
за 1995-2000 Меркур Мистика База Седан 4-Вратата на Багажникот,- Со Од Спојлер
за 1995-2000 Меркур Мистика ГШ Седан 4-Вратата на Багажникот,- Со Од Спојлер
за 1995 година Меркур Мистика ГШ на Треска Седан 4-Вратата на Багажникот,- Со Од Спојлер
за 1995-2000 Меркур Мистика LS Седан 4-Вратата на Багажникот,- Со Од Спојлер
за 1995 година Меркур Мистика LS Млади Америка Седан 4-Вратата на Багажникот,- Со Од Спојлер Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси. Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки.
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Амортизерите Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.
3.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.
4.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.

Основни карактеристики

Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Производителот Дел Број:
GSFT0026
Објектот Должина:
11.65 inches
Поставување на Возило:
Багажникот Багажникот
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Објектот Висина:
2 cm
Објектот Тежина:
0.5 kg
Специјални Функции:
NA
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери
Материјал Тип:
метални+пластика
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Тип На Објект:
Гас Обвинет Рамења Лифт Поддршка

Најдобри понуди