• Обновено
1 buc Мотоцикл Празно Копче Ножот За KTM DUKE 125 250 390 Црно-Црвена

1 buc Мотоцикл Празно Копче Ножот За KTM DUKE 125 250 390 Црно-Црвена

Rating 
DEN 227.00
DEN 287.52
-21 %

Залиха
Во магацинот.


Мотор Клучеви Празно За повеќе производи :
Резервни 100% Нови
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Оваа точка да дојде со трговска марка
Добра Работна Состојба и Лесно да се Инсталира
Fitment :
KTM DUKE 125 250 390
1 празно key ( Само празно копче, не со чип! )
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие additionalcosts ќе биде пред наддавање / купување.
Ние брод на сите нарачка во рок од 48 часа!
Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата исплата.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress е точно. Ако сакате да ја смените адреса,ве Молиме да ни даде порака веднаш ќе се направи исплата.
Чешла пратката не е дозволено.
Од Воздухопловната : Генерално, за 21-28 дена за САД ; 25-30 дена на велика БРИТАНИЈА, АУ, Америка, Западна Европа, Азија.
Испорака на остатокот од светот, што обично се 21-35 работни дена,некогаш е потребно 30-45 работни дена или повеќе.
Исто така можеме да брод на објектот преку експрес сервис како DHL, EMS, ако сте подготвени да го плати превозот надомест. Да ги знаат сите детали, ве молиме контактирајте со нас со е-маил.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Плаќање
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Да научат како да се плати со кредитна картичка, да Научат како да се плаќаат со Банкарски Трансфер, да Научат како да се плаќаат со Western Union, За повеќе помош, Контактирајте ме,
Ние ќе го цениме ако ни остави позитивен фидбек.Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,ве молиме оставете ни пет ѕвездички,бидејќи позитивни повратни информации и пет ѕвездички се она што се залага за.Ако не сте задоволни со вашиот шопинг искуство,ве молиме контактирајте со нас пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации,ние willdo нашите најдобри за решавање на проблемот за вас како е можно поскоро.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Клучните Прстени
Објектот Ширина:
00inch
Специјални Функции:
00
Објектот Должина:
00inch
Материјал Тип:
ABS
Објектот Дијаметар:
00inch
Објектот Тежина:
0.015g

Најдобри понуди