• Обновено
Кравја Кожа Автомобил Копче Пакет Покрие / Клучни Случај Носителот Школка Keychain Додатоци За Nissan QASHQAI/TEANA /TIIDA/Infiniti/SYLPHY

Кравја Кожа Автомобил Копче Пакет Покрие / Клучни Случај Носителот Школка Keychain Додатоци За Nissan QASHQAI/TEANA /TIIDA/Infiniti/SYLPHY

Rating 
DEN 483.00
DEN 863.52
-44 %

Залиха
Во магацинот.


Материјал : Висок Квалитет Вистинска кожа
Одговара fo r Нисан (ве молиме да бидете сигурни дека вашиот клуч исто како и фотографијата пред купување ,ви благодариме)
Пакет се вклучени : 1 buc копче случај (не се вклучуваат клучни)

Основни карактеристики

Боја Име:
Црна крои, Црвени шевови
Големина:
3 buttons A, 3 buttons B, 2 buttons, 4 buttons
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
LUNASBORE

Најдобри понуди