• Обновено
Нови Вистинска Кожа Рекс Зајакот Уво крзно топката кадифен копче синџир за повикување прстен Торба Pendant автомобил keychain

Нови Вистинска Кожа Рекс Зајакот Уво крзно топката кадифен копче синџир за повикување прстен Торба Pendant автомобил keychain

Rating 
DEN 263.52

Залиха
Во магацинот.


Б сите Материјални 100% Вистински Рекс Р abbit-крзно Key Chain Материјал Злато Стр lated Алуминиум со Дијаметар од 8-9cm Key Chain Должина 6. 5 cm (2.5 инчен) Боја Како Слика

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Топката
Метална боја:
сребро позлатен
Број На Модел На:
xl
is_customized:
Yes

Најдобри понуди