• Обновено
Врвен Квалитет на Замена на Далечинскиот Клуч Школка Случај За Toyota Camry 3 Копчиња Со TOY43 Сечилото Фоб Копче за Капакот 20PCS/многу

Врвен Квалитет на Замена на Далечинскиот Клуч Школка Случај За Toyota Camry 3 Копчиња Со TOY43 Сечилото Фоб Копче за Капакот 20PCS/многу

Rating 
DEN 1728.00
DEN 1920.00
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Врвен Квалитет на Замена на Далечинскиот Клуч Школка Случај За Toyota Camry 3 Копчиња Со TOY43 Сечилото Фоб Копче за Капакот 20 PCS/многу
Ако ви треба или заинтересирани да се направи трговија на големо бизнис,добредојдени да разговарате со мене!
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-Пристигнување 60days
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена

Основни карактеристики

Објектот Ширина:
3cm
Осветленост Дел Број:
A2016052670
Бренд Име:
Tibikoo
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал Тип:
Пластични и бакар-никел легиран
Објектот Должина:
7cm
Другиот Дел Број:
A2016052670
Објектот Висина:
3mm
Поставување на Возило:
Автомобил Копче
Објектот Тежина:
0.02kg
Производителот Дел Број:
A2016052670
Специјални Функции:
3 Копчиња На Далечинскиот Клуч Школка За Тојота

Најдобри понуди