• Обновено
5PCS/многу За Тојота Tarago е корола Celica Далечинскиот Клуч Школка Случај 1 Страна Копчето Фоб Копче Празно Маска

5PCS/многу За Тојота Tarago е корола Celica Далечинскиот Клуч Школка Случај 1 Страна Копчето Фоб Копче Празно Маска

Rating 
DEN 471.00
DEN 523.20
-10 %

Залиха
Во магацинот.


5 PCS/многу За Тојота Tarago е корола Celica Далечинскиот Клуч Школка Случај 1 Страна Копчето Фоб Копче Празно Маска
Ако ви треба или заинтересирани да се направи трговија на големо бизнис,добредојдени да разговарате со мене!
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-Пристигнување 60days
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена

Основни карактеристики

Објектот Ширина:
3cm
Бренд Име:
Tibikoo
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал Тип:
Пластични и бакар-никел легиран
Специјални Функции:
1 Страна Копчето На Далечинскиот Клуч Школка За Тојота Tarago
Објектот Должина:
7cm
Објектот Висина:
3mm
Осветленост Дел Број:
A2016052783
Производителот Дел Број:
A2016052783
Поставување на Возило:
Автомобил Копче
Објектот Тежина:
0.02kg
Другиот Дел Број:
A2016052783

Најдобри понуди