• Обновено
Keyless Entry 3 Копчиња Автомобил Копче Школка Замена Далечински Управувач Клуч Случај За Тојота Vios е корола RAV4 Фоб Копче за Капакот 10PCS/многу

Keyless Entry 3 Копчиња Автомобил Копче Школка Замена Далечински Управувач Клуч Случај За Тојота Vios е корола RAV4 Фоб Копче за Капакот 10PCS/многу

Rating 
DEN 1287.00
DEN 1430.40
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Keyless Entry 3 Копчиња Автомобил Копче Школка Замена Далечински Управувач Клуч Случај За Тојота Vios е корола RAV4 Фоб Копче Маска
Ако ви треба или заинтересирани да се направи трговија на големо бизнис,добредојдени да разговарате со мене!
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-Пристигнување 60days
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена

Основни карактеристики

Објектот Ширина:
3cm
Бренд Име:
Tibikoo
Осветленост Дел Број:
A20160528111
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал Тип:
Пластични и бакар-никел легиран
Другиот Дел Број:
A20160528111
Објектот Должина:
7cm
Специјални Функции:
3 Копчиња Автомобил Далечинскиот Клуч Школка За Тојота Vios
Објектот Висина:
3mm
Производителот Дел Број:
A20160528111
Поставување на Возило:
Автомобил Копче
Објектот Тежина:
0.02kg

Најдобри понуди