• Обновено
Гроздобер Мултифункционален Вистински Лудиот Коњ Кожа Cowhide Мажите Автомобил Копче Паричникот Паричници Носителот Торба Монета Чанта Housekeeper TW2904

Гроздобер Мултифункционален Вистински Лудиот Коњ Кожа Cowhide Мажите Автомобил Копче Паричникот Паричници Носителот Торба Монета Чанта Housekeeper TW2904

Rating 
DEN 653.00
DEN 1186.56
-45 %

Залиха
Во магацинот.


ПОВРАТНИ информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
ПЛАЌАЊЕ : 1. Постојат многу плаќање : Alipay, Кредитна Картичка, T/T, Western Union. 2. Вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Ali Express помине и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволителни со тоа. ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО : 1 : ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS/Кина Пост Воздух Пошта, итн. 2 : Воздух Mail превозот време е за 15-60 работни дена(не дена), ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS превозот време е за 5-15 работни дена(не дена) 3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не го примите вашата нарачка по 20 дена и ние ќе се обидеме да ви помогнат да се реши. 4 : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. 5 : Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на 3-5days откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати, во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Паричници
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Обликот:
Кутија
Материјал Состав:
Кравја Кожа
Пол:
Мажи
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
Моден
Бренд Име:
Massimi
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Должина:
10cm
Број На Модел На:
TW2904

Најдобри понуди