• Обновено
Голф Putter Покрие со Магнетни Затворање Црна СТП Кожа Бесплатен Превозот Океан Море Сидро

Голф Putter Покрие со Магнетни Затворање Црна СТП Кожа Бесплатен Превозот Океан Море Сидро

Rating 
DEN 936.00

Залиха
Во магацинот.


Голф Putter Покрие со Магнетни Затворање Црна СТП Кожа Бесплатен Превозот Океан Море Сидро
1. вода-доказ
2. повеќе дебели за подобро да ја заштитите вашата putter
3. поголем и подобар квалитет од другите, лесно за употреба
4. магнетни затворање,никогаш не се откажат од putter
5. Прилагодено е прифатливо, ве молиме контактирајте не за било какви дополнителни информации.

Основни карактеристики

Бренд Име:
Занатски Голф
Број На Модел На:
Сечилото Putter Маска
Материјал:
Синтетички Кожа Стп
Состојба:
100% Сосема Нов
is_customized:
Yes
боја:
Црна

Најдобри понуди