• Обновено
2 парчиња Рака Екран Носила Manual Екран се Протега Менгеме Печатење на Екран Мрежа Тензија Клешти

2 парчиња Рака Екран Носила Manual Екран се Протега Менгеме Печатење на Екран Мрежа Тензија Клешти

Rating 
DEN 1092.00
DEN 1475.52
-26 %

Залиха
Во магацинот.


Manual Екран Се Протега Менгеме / Клешти
Употреба : се користи за свила печатење на екран плоча на одлуки во истегнување на екрани или истегнување на платно во рекламирањето.
Collet Должина : 13cm (е еднакво на 5.12 инчи)
Пакет КОЛИЧИНА : 2 buc на екран се протега стеги

Основни карактеристики

Материјал:
Метал
Магнетно:
No
Број На Модел На:
2 компјутери
Тип:
Рака Екран Носила

Најдобри понуди