• Обновено
женски носии пејачка, танчерка Топло-продажба сребро рефлексивни леќа материјал дс класичен три парчиња поставите огледало Божиќ бар шоу

женски носии пејачка, танчерка Топло-продажба сребро рефлексивни леќа материјал дс класичен три парчиња поставите огледало Божиќ бар шоу

Rating 
DEN 6307.00
DEN 8640.00
-27 %

Залиха
Во магацинот.

Ве молиме оставете ја вашата висина , тежина при место цел . Големини :
детали за производот

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Материјал:
Бамбус Влакна,Полиестер
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Yangko Танц Костим
Бренд Име:
LOBUDEK
користат за:
пејачка, танчерка матурска бар партија фаза носи перформанси,шоу,ноќен клуб
Стил:
фаза,Новина, мода, секси тенок, супер ѕвезда

Најдобри понуди