• Обновено
106R01535 Тонер кертриџ чип за fuji Xerox Phaser 4600 4620 4622 P4600 p4620 p4622 ласерски печатач во Прав рефил ресетирате 30K(EXP)

106R01535 Тонер кертриџ чип за fuji Xerox Phaser 4600 4620 4622 P4600 p4620 p4622 ласерски печатач во Прав рефил ресетирате 30K(EXP)

Rating 
DEN 1535.04

Залиха
Во магацинот.


Име на производ : Тонер Кертриџ чип
За бренд : Fuji Xerox
Компатибилни Модели : 106 R01535(EXP)
Боја : Црна
Печати Стандард : (А4 при 5% покриеност)
Чип страница принос : 30,000 Страници
За модели : За Fuji Xerox Phaser 4600/4620/4622
Пакет Содржина :
5 PCS × тонер кертриџ чип
Совети :
Бидејќи Fuji Xerox касети чипови основа имаат случаен код појавување на, ве молиме известете трговецот пред да ја купите на вашата машина касети случаен законик и модел на печатач, ако се двоумите ве молиме контактирајте со нас веднаш, со цел да се избегнат непотребни проблеми, ви благодариме!
Зошто да го одберете нас?
1.висок квалитет и конкурентни цени да заштедите пари!
2.целиот спектар на ласерски печатач производи за да заштедите време и напор, нема потреба да се најде!
3.најдобра услуга ви даде најдобри купување искуство!
Начин На Плаќање :
1, Плаќање : со Кредитна Картичка, Money Booker, банкарски трансфер, хостинг.
2, ве молиме да се наведе пет дена од денот на ставањето на вашите цел плаќање.
3, Сари ве молиме наведете дека ќе се прочита целиот спис и се согласувате да трансакција услови пред
Купување.
Превозот Термини :
1, испорака метод : EMS, DHL, UPS-от, ТНТ, Fed Ex, Кина Пост парцела, Хонг Конг поштенски пакети
2, за време на испорака : 3-5 дена по приемот на вашата исплата.
3, транспорт време :
(1) Кина Пост Воздух Mail, Хонгконг Пост Воздух Mail : 15-30 работни дена.
(2) ЕМС : 5-15 дена или така.
(3) DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX : околу 3-8 работни дена.
4, да се обезбеди следење на број, ќе се испраќаат надвор cum cum е можно поскоро.
5, купувачот треба да се одговорни за било каква увозни давачки или давачки од страна на државата, продавачот не е одговорен за какви било даноци споделени од страна на земјата-извозник.
Совети : Според регионалните разлики во земја каде што на купувачот, специфични за време на испорака за логистичка компанија ефикасност надвладее, фотографиран нарачки дека се согласувате со условите. (Како резултат на погрешно купувачот адреса информациите обезбедени води кон пакетот е вратен, трошоци ќе биде одговорност на купувачот внимателно го провери приемот на информациите дадени под еден пат.) Сакаат : Среќен шопинг!
Политика На Враќање :
Ако на купувачот се најде тоа е материјално различни објаснување кога предмети пристигна, ние ќе го прифати наплата или замена на објектот. Ако купувачот 3 дена од денот на приемот на известувањето од нас за да се добие враќање или размена за ставање во промет. Стоката мора да се врати cum cum оригинални добра состојба. Откако ќе ги добиете за возврат, ние ќе го замени или да даде наплата на друг минус цената на превозот!
Пред да мора да контакт со нас и да се врати предметот назад, и ние не ќе рефундирање на трошоците за превозот и не ни даваат повратни информации слама транспортни трошоци, освен ако проблемот е предизвикан од нашата продавница!
Превозот не се враќа.

Основни карактеристики

Бренд Име:
Diroya
Компатибилен Бренд:
XEROX
Број На Модел На:
106R01535
Структура:
Тонер Кертриџ
Применливи Опрема:
Печатач
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Мулти-функционални Печатач,Ласерски Печатач,Photocopier
Структура:
Тонер кертриџ чип
боја:
Црна
Тонер Кертриџ Кодот:
106R01535
Модел На Печатач:
Phaser 4600/4620/4622
is_customized:
Yes

Најдобри понуди