• Обновено
Топла продажба! чип декодер картичка/чип картичка за наплата за HP 510 500 800 100 111 120 130 печатач итн. на Висок квалитет

Топла продажба! чип декодер картичка/чип картичка за наплата за HP 510 500 800 100 111 120 130 печатач итн. на Висок квалитет

Rating 
DEN 2352.00

Залиха
Во магацинот.


Висок квалитет на чип декодер картичка за HP 510 500 800 100 111 120 130etc
Опис
1.Најдобра продажба на објект
2.Висок капацитет, повеќе економски
3.прифатлива цена, спаси повеќе трошоци
4.Висока контрола на квалитет
5.Одличен печатење со резултат цело време
6.Користи-up и препишување & повторно влезе со висока технологија, оригинални чип, многу паметни кога печатење
7.ROSH Cetification
8.100% квалитет гарантиран и гаранција
9.Брза испорака
10.Целосната на по-продажба на услуги
11.Нашата гаранција за квалитет е 100% се врати, секогаш кога постои дефект на еден.
Плаќање :
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу :
Ако постои било каков проблем за плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт. Напомена :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака
Превозот ќе се организира во рок од 7 дена после потврда на плаќањето
Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен
1) ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани. Ако било какви проблеми за следење на информации ,pls контактирајте со нас пред да се стави ред да се оспоруваат
2) ве Молиме контактирајте не преку порака ,e-mail, или трговија менаџер, ако имате било какви други барања.
3) ве Молиме проверете пакетот и предмети се дали непроменети. Контакт со нас на :
Ние остави позитивни повратни информации за вас, откако receiveing плаќање. Вашето мислење е многу важно за нас, Позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови,ве Молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
Ако било какви прашања, ве Молиме слободно контактирајте со нас , Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, поради временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш, Ние ќе ви одговори на работа пат во Кина

Основни карактеристики

Тип:
Кертриџ Чип
Структура:
Одделени Кертриџ
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
TOPPARTS
Број На Модел На:
чип декодер
Компатибилен Бренд:
за hp
Тип:
Кертриџ Чип
Компатибилен Печатач:
за HP 510 500 800 100 111 120 130

Најдобри понуди