• Обновено
5 КОМПЈУТЕРИ/Многу MC-07 Чипови За Canon iPF710 iPF720 iPF700 Одржување Резервоарот Чипови/Отпад Мастило во Резервоарот Чипови

5 КОМПЈУТЕРИ/Многу MC-07 Чипови За Canon iPF710 iPF720 iPF700 Одржување Резервоарот Чипови/Отпад Мастило во Резервоарот Чипови

Rating 
DEN 3210.24

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте на нашиот магазин,имајте пријатен ден!
5 КОМПЈУТЕРИ/Многу MC-07 Чипови За Canon i PF710 i PF720 i PF700 Одржување Резервоарот Чипови/Отпад Мастило во Резервоарот Чипови
Specifiction :
Име : Одржување /Отпад резервоарот Чип За CANON
Печатачи : Погоден За Употреба CANON IPF700 IPF710 IPF720
Боја : Б.К C Y M
MOQ : 1 Многу (5pc)
Олово време : 1-3 работни дена по плаќање
Превозот : DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS,ARAMEX,Кина пост,хонг конг пост
Пакување :
Неутрален Пакување,Картон во Тетрапак
Потсетување :
1. Ако мислите дека не сте подготвени да купите овој производ сега,
можете да ги додадете во количката или омилени
2. која ќе биде полесно за вас да се најде овој производ во време
кога ви треба.
3. Можете исто така да се соберат нашата продавница, па кога постои нов производ
или какви било попусти, можете да го знаат тоа веднаш.
4.Можете да одат до продавница насловна страница за да дознаете повеќе за
слични производи, ви благодарам.
5 .
Бидете внимателни
Затворен да се погледне надолу , освен ако не сте подготвени да се купи висок квалитет на производите
Можете исто така да ред други печатач потрошен материјал од нас :
Компатибилен со мастило кертриџ
Refillable мастило касети
Ciss систем
ЛАК чипови / чип resetter/ чип декодер
Глава за печатење / мастило амортизерите / мастило пумпа / мајка одбор
Боја на мастило / Боја / Сублимација мастило / Текстилни бои / Еко-солвентни мастила
За цел
Изберете ја вашата интересна предмети,и го стави на ред
ако имате било какви прашања,ве молиме запомнете контакт со нашите продажни онлајн,или оставете порака.
За Плати
Т/T Зачувам Western union Paypal Кредитна картичка ВИЗА
Зачувам вклучуваат многу начин на плаќање за вас да изберете.
За Достава
Бесплатен превозот на нашата веб страница се кина пост.
Можете да изберете побрзо курир како DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS,ARAMEX итн.
Можете да побарате од нас брод вашата агент во Кина
Производот се покаже
Плаќање :
ЗАЧУВАМ прифаќа плаќање термини како кредитна картичка/visa/Mastercard/Money bookers/Boleto итн.
Ве молиме да се направи исплата во рок од 3 дневна по купувањето.
Било погрешно или се повторува со цел, ве молиме вид откажете тоа во 2days по потврдена.
Превозот :
Сите бесплатен превозот пакети ќе брод од страна на редовните кина пост или HK пост со следење на број.
Објектот ќе бидат испратени 2-4 работен ден по исплата потврди. Испорака обично трае 15-30 дена за да стигнат до повеќето земји ширум светот, меѓутоа, во некои ретки области или прилагодено одложување тоа може да потрае подолго, особено како Бразил, Русија итн. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет по 30days.ние ќе ви помогне да се прошири датум на испорака.

Основни карактеристики

Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
boma.ltd
Структура:
Одделени Кертриџ
Компатибилен Бренд:
Canon LBP
Canon LBP Компатибилен Модел:
2900
Број На Модел На:
IPF710
Производи:
Одржување на резервоар за чипс
боја:
К C Y M
Чип Вид:
компатибилен чип
Printer model 1:
За CANON IPF700 IPF710 IPF720
Printer model 2:
За CANON MC-07
GW:
0.25 кг
MOQ:
1 Многу (5pc)
Олово Време:
1-3 работни дена по плаќање
превозот:
DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS,ARAMEX,Кина пост,хонг конг пост
Тип:
Отпад мастило во резервоарот

Најдобри понуди