• Обновено
250Pcs/Многу 20*15cm Дебели Kraft Хартија Празно Виткање Картичка DIY Разгледница Роденден, Свадба Настан Подарок Честитки DIY Scrapbooking

250Pcs/Многу 20*15cm Дебели Kraft Хартија Празно Виткање Картичка DIY Разгледница Роденден, Свадба Настан Подарок Честитки DIY Scrapbooking

Rating 
DEN 4944.00

Залиха
Во магацинот.


Ширевте Големина : 20*15cm, 7.87"х5.90" Здиплен големина : 10*15cm, 3.93"х5.90"
Употреба : подароци сака картички, одмор, housewarming картички, покана картички, божиќ, фестивал честитки, DIY разгледници, Хартија Занаети.
Материјал : Хартија Kraft
Боја : Црна, Бела Браун
Превозот :
1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување.
2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
3. Ние не сме одговорни за Било Обичај Должност/Данок. Ние обично изјавуваат пониска вредност, како основен ако нема посебно барање од вас.
Се враќа :
1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања.
2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци.
3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени.
4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

Основни карактеристики

боја:
Кафеава, Црна, Бела
Шема:
Виткање Тип
Стил:
Други
Музика:
No
празник:
Денот на вљубените
Број На Модел На:
20*15cm, 7.87х5.90
Бренд Име:
PABCK

Најдобри понуди