• Обновено
Нова 2014 Dangle Обетки Женска Накит Сина Циркон Капка Цвет Обетки W/ Кристал Кристали Обетки Бесплатен Превозот 20658

Нова 2014 Dangle Обетки Женска Накит Сина Циркон Капка Цвет Обетки W/ Кристал Кристали Обетки Бесплатен Превозот 20658

Rating 
DEN 390.00
DEN 765.60
-49 %

Залиха
Во магацинот.


Опис Ова е прилично вода капка прободен earring,Тоа го направија со многу јасни кристали и сина циркони во метална база. Многу убава! Материјали Легури,Кристали Метал Родиум Позлатен Сина Боја ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Мерки 2"x0.6"(5cmx1.6cm) Состојба Сосема Нова Белешка
Прекрасен подарок кутија опфатени, подготвени за Подарок
Превозот Време I. Сите нарачки ќе бидат испратени од страна на најголемиот Дел Воздух Mail за Хонгконг Пост рок од 2 дена по расчисти исплата.(Ние обично ќе го испрати во рок од 24 часа).Ако сакате да одберете други пошта(ќе го плаќаат екстра превозот доплата) ,ве молиме контактирајте ме пред да ја платите вашата сметка.
II. Услугата За E-Mail : Mail Услугата Време На Испорака
(Работен ден) Следење на Број на Кодови e Packet испораката од страна на USPS 7-12(Само во САД) Да Не биде повеќе од 2 Kg најголемиот Дел Регистрирани Воздух Mail за Хонгконг Пост 15-20(велика БРИТАНИЈА,CA) Да Не биде повеќе од 2 Kg најголемиот Дел Воздух Mail за Хонгконг Пост 15 до 20 Никој во Светот Fed Ex и DHL 4-7(да се САД,велика БРИТАНИЈА,CA) Да Europe Express 5-14(да се САД,велика БРИТАНИЈА,CA) Да Само за Европа
Забелешка : за време на Испорака ќе трае подолго време(зависи од локацијата) на други земји(како што се пратката да Италија и Бразил ќе се земе 40 до 45 дена ). Достава на пошта се предмет да го одложи за време на фестивалите.Ако ви се јави итна потреба од тоа,ние ви советуваме да одберете Експрес сервис на бродот.
III. Ние ќе го испратите вашиот пакет на вашиот PP адреса,ве Молиме да се провери пред да се провери.
IV.Ве молиме контактирајте ме ако вашиот не прими во 30 дена( Италија и Бразил е 45 дена),јас ќе ви одговори во рок од 24 часа. Известување Известување за Britainic Купувачот I. Од крајот на јули 2011 година, Британскиот Царинската ја засили својата увозот од Кина парцела инспекција напори, на парцела од Кина да се спроведе 100% проверка . Ако вашиот пакет е вредност над 15 GBP, ќе плати неколку даночни/custom е можно. Доколку купите повеќе од 10 објекти во исто време , јас ве советуваме не треба подарок кутија за секоја од нив,можете да заштедите на превозот и пакетот како изгледаат помали,можеби ќе можете да зачувате некои даночни и обичај. Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте ме. II. Ве молиме не го напушти 1 или 2 НСД или Неутрален Повратни информации со нас,Тоа е многу важно за нас ТОПЛА ПРОДАЖБА

Основни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Невестата Се Зборува
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
20658

Најдобри понуди