• Обновено
Висок Квалитет Фунта Сребро Обетки Накит Симулирани Бисер Капка Обетки За Жени, Девојки Подарок Brincos Pendientes де Prata

Висок Квалитет Фунта Сребро Обетки Накит Симулирани Бисер Капка Обетки За Жени, Девојки Подарок Brincos Pendientes де Prata

Rating 
DEN 226.00
DEN 268.80
-16 %

Залиха
Во магацинот.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Основни карактеристики

Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
UQBing
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
СМ-094
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Материјал:
Sterling Silver
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Романтични

Најдобри понуди