• Обновено
Бесплатен Превозот Мода Jewelrly Круг Нов Зеланд Abalone Школка Dangle Обетки 1Pair U125

Бесплатен Превозот Мода Jewelrly Круг Нов Зеланд Abalone Школка Dangle Обетки 1Pair U125

Rating 
DEN 125.28

Залиха
Во магацинот.


Состојба : Нова без ознаки
* Големина на(Приближно) : 25 X25 MM (лежиште)
* Должина(Приближно) : 50 MM
* Количина : 1 Пар
за објектите
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да се следи, ќе добијат сличен објект како на сликата.)
MM/INCH : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MM
плаќање
Ние се обезбеди во Светот Бесплатна Испорака .
ние ќе испрати редоследот по 24-48 часа по уплатата примена.
Превозот
Нормално, нашиот времето за испорака е 7-18 работни дена.
Ако сакате да ни испратите објекти за вас со ЕМС,DHL ,ве молиме контактирајте со нас. Ако пратката над $120, ќе испрати страна на курирската служба DHL, или ЕМС слободни.
за нас
Ние ќе се обезбеди најдобар објект,најдобра цена, и најдобра услуга на клиентите.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.

Основни карактеристики

Главниот Камен Боја:
Сина
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
BUYERSHOME
Материјал:
Школка
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
U125

Најдобри понуди