• Обновено
Висок Квалитет 925 Фунта на Сребрена Капка ® за Обетки Накит За Жените Девојки Подарок Brincos Pendientes де Prata

Висок Квалитет 925 Фунта на Сребрена Капка ® за Обетки Накит За Жените Девојки Подарок Brincos Pendientes де Prata

Rating 
DEN 241.00
DEN 287.52
-16 %

Залиха
Во магацинот.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Основни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
СМ-092
Бренд Име:
UQBing
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Материјал:
Sterling Silver
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Романтични

Најдобри понуди