• Обновено
Висок Квалитет Чиста 925 Фунта Сребро Обетки Кристал Цвет Капка Обетки За Жените Накит за Подарок Brincos Pendientes де Prata

Висок Квалитет Чиста 925 Фунта Сребро Обетки Кристал Цвет Капка Обетки За Жените Накит за Подарок Brincos Pendientes де Prata

Rating 
DEN 276.00
DEN 327.84
-16 %

Залиха
Во магацинот.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Основни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
UQBing
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
СМ-095
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Материјал:
Sterling Silver
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Романтични

Најдобри понуди