• Обновено
Моден обетки трендовски накит dangle earring женска обетки домот подароци најдобри пријатели Капка Обетки(E0011)

Моден обетки трендовски накит dangle earring женска обетки домот подароци најдобри пријатели Капка Обетки(E0011)

Rating 
DEN 346.00
DEN 388.32
-11 %

Залиха
Во магацинот.


КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит обетки Материјал : еколошки бакар, 18k вистински златен или позлатен platinum позлатен , ААА кубни циркони Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 пар обетки, хартија картичка, OPP вреќа Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
СЛИКИ ПОКАЖУВААТ
Поврзани Производи за Обетки

Основни карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
dishana
Број На Модел На:
E0011
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
бакарни легури
На earring тип:
100% Сосема Нов Кристал накит
Метал Тип:
18K Вистински Злато Позлатен и Вистински Platinum Позлатен
Животната Средина Standa:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Гем големина и Количина:
22pcs(12mm*12mm
Вкупната Тежина:
6.0 грама(приближно)
Гем Намали:
врвен квалитет Срца и стрели кубни циркониум(100%Австриската Кристал)
Повод:
Ангажирање,Божиќ подароци,Партија,свадба,жени,шарм,трговија на големо,мода
Пакет:
Спречување на пакет
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри понуди