• Обновено
Висок Квалитет 925 Фунта Сребрен Накит Кристално Топката Капка Обетки За Жени, Девојки Brincos Pendientes де Prata

Висок Квалитет 925 Фунта Сребрен Накит Кристално Топката Капка Обетки За Жени, Девојки Brincos Pendientes де Prata

Rating 
DEN 201.00
DEN 239.52
-16 %

Залиха
Во магацинот.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Основни карактеристики

Главниот Камен Боја:
Бела, Црвена, Сина, Виолетова
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
СМ-088
Бренд Име:
UQBing
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Материјал:
Sterling Silver
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Романтични

Најдобри понуди