• Обновено
Висок Квалитет 925 Фунта Сребрен Накит Кристал Капка Обетки За Жени, Девојки Brincos Pendientes де Prata

Висок Квалитет 925 Фунта Сребрен Накит Кристал Капка Обетки За Жени, Девојки Brincos Pendientes де Prata

Rating 
DEN 254.00
DEN 302.40
-16 %

Залиха
Во магацинот.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Основни карактеристики

Метална боја:
3 еез камења, 5 компјутери stpnes
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
UQBing
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
СМ-089
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кубен Циркони
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Материјал:
Sterling Silver
микс цел:
на располагање
OEM цел:
на располагање
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Романтични

Најдобри понуди